Nie czekaj, działaj! – Stań w obronie własnych wartości razem z Instytutem Piotra Skargi

Posted by · Leave a Comment 

Od pewnego czasu organizacje proaborcyjne, we współpracy i przy poklasku oraz wsparciu lewicowych środowisk i mediów, promują działania proaborcyjne. Instytut ks. Piotra Skargi jest zdania, że to celowe działanie, mające na celu dezinformować całe społeczeństwo, zmanipulować je i wprowadzić w błąd.

Instytut Księdza Piotra Skargi pragnie wesprzeć wszystkie Polki, które nie zaliczają się do grupy proaborcyjnej, walczą w obronie życia nienarodzonych dzieci i nie zgadzają się z generalizowaniem wszystkich kobiet jako tych, które tej aborcji bronią. Fundacja Piotra Skargi popiera rozżaloną część społeczeństwa, która nie chce zaliczać się do „czarnego protestu”, a nie ma możliwości nagłośnienia swojego stanowiska. Głoszenie poglądów proaborcyjnych i wprowadzanie w błąd innych, że stanowią większą część narodu polskiego, pod przykrywką ochrony praw kobiet mija się z celem.

Stowarzyszenie Piotra Skargi gorąco zachęca do obrony własnych wartości i wyrażenia sprzeciwu wobec medialnej manipulacji, rozpowszechniającej informacje o popieraniu „czarnego protestu” przez wszystkie Polki. Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej pragnie zwrócić się do redakcji Gazety Wyborczej oraz do działu redakcyjnego TVN24 o zaprzestanie rozprzestrzeniania nieprawdziwych informacji i propagandy niezgodnej z rzeczywistością i stanem faktycznym.

Instytut Piotra Skargi pragnie podkreślić, że środowiska lewicowe i skrajnie feministyczne są popierane przez niewielki odsetek Polek. Polskie kobiety, które mają inne poglądy w tej kwestii czują się pokrzywdzone. Zdaniem Instytutu, nie powinno się szerzyć takich idei pod przykryciem obrony i walki o prawa kobiet. Generalizowanie i wrzucanie do „jednego wora” kobiet, które nie mają z tą manifestacją nic wspólnego, jest niesprawiedliwe.

Fundacja, instytut edukacji społecznej i religijnej Księdza Piotra Skargi uważa, że najważniejsze są wartości rodzinne, zbudowane na związku małżeńskim kobiety i mężczyzny, wartości moralne oraz chrześcijańskie, walka o siłę tradycji oraz o życie każdej istoty, również nienarodzonej.

Gazeta Wyborcza i TVN24 podają błędne informacje, wprowadzając w błąd nie tylko widzów, ale i naród polski o tym, że „czarne marsze” oraz „czarne protesty” nawołujące do aborcji, reprezentują wszystkie Polki. Chcą dać wrażenie zasłony dymnej, nagłaśniając „czarny protest”. Instytut Piotra Skargi walczy z dezinformacją o prawdę oraz prawa innych kobiet, walczących o prawo do życia nienarodzonych dzieci.

Podpisz protest i daj wyraz swojej niechęci do takich poczynań reprezentowanych przez lewicowe media i kłamliwie rozdmuchaną wagę „czarnego protestu”. Błędne nazywanie go „strajkiem kobiet” uogólnia to jako całość płci żeńskiej mającej rzekomo takie poglądy. Tak naprawdę to głos głośnej, choć nielicznej grupy. Aby poprzeć nas w działaniach i wyrazić sprzeciw wobec mordowania dzieci, które się jeszcze nie narodziły, wypełnij krótki formularz znajdujący się w linku poniżej.

https://www.protestuj.pl/nie-moj-strajk–nie-moj-protest—feministki-nie-reprezentuja-wszystkich-kobiet,67,k.html

About Redakcja

Comments

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

You must be logged in to post a comment.